Komplexní realizace elektromontážních prací a výroba rozvaděčů


NABÍDKA SLUŽEB

 

D&D ELEKTROMONT  provádí komplexní realizaci elektromontážních prací, tj. projektování, dodávku, montáž, uvedení do provozu, vystavení revizní zprávy, opravu a údržbu.

Elektromontážní práce

D&D ELEKTROMONT patří kvalitou a rozsahem poskytovaných služeb k předním firmám v ČR ve svém oboru. Nabízí komplexní realizaci elektromontážních prací v průmyslové, občanské a bytové výstavbě, ve výstavbě obchodních center, zdravotnických zařízení a hotelů.


D&D ELEKTROMONT provádí především kompletní silnoproudé elektroinstalace včetně dodávky osvětlovacích systémů, el. vytápění atd. Důležitou součástí činnosti je vlastní výroba NN rozváděčů,  montáž trafostanic do 35 kV, dieselagregátů a systému nepřetržitého napájení (UPS).

Firma zajišťuje dodávku slaboproudých rozvodů: strukturované kabeláže (STK) jednotného času (JČ), elektronických požárních systémů (EPS), zabezpečovacích systémů (EZS), docházkových systémů (ACS), kamerových systémů (CCTV), televizních rozvodů (STA), telefonních rozvodů (PBX), ozvučení (MR). Součástí dodávky měření a regulce (MAR) je komplexní návrh zařízení v bytové, průmyslové a obchodní výstavbě na přání a požadavků zákazníka a na co nejefektivnější způsob automatizace a úspor energií.

D&D ELEKTROMONT zaměstnává kvalifikované odborníky s dlouholetou praxí v oboru. Zárukou kvality je mimo jiné plnění systému jakosti ISO 9001:2009.

 

Výroba elektrických rozvaděčů

D&D ELEKTROMONT vyrábí elektrické rozváděče, od domovních, staveništních a rozváděčů pro administrativní budovy, hotely, zdravotnická zařízení až po rozvodny průmyslových objektů. Rozváděče osazujeme komponenty předních výrobců: OEZ, Eaten, Siemens, ABB, Schneider  atd.

 

Projektové práce v oboru elektro

D&D ELEKTROMONT se v oboru elektro zabývá také projekční činností. Projekční skupina vypracovává dle přání zákazníků převážně projektovou dokumentaci pro silnoproudé a slaboproudé rozvody, el. rozváděče a elektro zařízení.

D&D ELEKTROMONT
D&D ELEKTROMONT
D&D ELEKTROMONT

.

DD Elektromont

Developerská činnost v oblasti komerčních i bytových nemovitostí. Zajišťuje výstavbu výrobních a skladových prostor.

Relmost

Společnost RELMOST vám přináší vrcholné golfové zážitky. Naší snahou je zviditelnit český golf v rámci Evropy.

https://www.hcvrchlabi.cz/

D&D ELEKTROMONT s.r.o. je jedním z významných sponzorů extraligového hokejového klubu Dynamo Pardubice.