Komplexní realizace elektromontážních prací a výroba rozvaděčů


KONTAKT

sídlo společnosti: 

D&D ELEKTROMONT s.r.o.
Lánovská 1690
543 01 Vrchlabí

IČ: 64826571
DIČ: CZ64826571 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 499 624 543 - recepce
Lubomír Vališkaředitel společnostiTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Jana Balogovávedoucí ekonom. střediskaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. František Balcarvedoucí obchodu a přípravyTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jan Ulrychvedoucí výroby a montážíTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Miroslav Balogvedoucí stř. tech. obslužnéhoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Šmídvedoucí montáží (stř. M1)Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
František Dědekvedoucí montáží (stř. M2)Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Miloslav Prošvicvedoucí montáží (stř. M3) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sídlo společnosti DD Elektromont

.

DD Elektromont

Developerská činnost v oblasti komerčních i bytových nemovitostí. Zajišťuje výstavbu výrobních a skladových prostor.

Relmost

Společnost RELMOST vám přináší vrcholné golfové zážitky. Naší snahou je zviditelnit český golf v rámci Evropy.

https://www.hcvrchlabi.cz/

D&D ELEKTROMONT s.r.o. je jedním z významných sponzorů extraligového hokejového klubu Dynamo Pardubice.